Diğer
14 Ekim 2018 ( 71 izlenme )
Reklamlar

Turkcell internetinizi 2'ye katlıyor!

Turkcell aboneleri bu Enflasyonla Topyekûn Mücade kapsamında düzenlenen kampanya ile fiyat aynı kalmak şartıyla güncel paketlerinde yer alan internetin tam 2 katını kullanabilecek. Yani 10 GB internet paketiniz varsa bu kampanya kapsamında aynı fiyata 20 GB internet kullanabileceksiniz!


Turkcell 2 kat internet kampanyasına nasıl katılınır?

Turkcell’in 2 kat internet kampanyasına katılabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan BİP uygulamasına girerek “Keşfet” içerisinde yer alan “Enflasyonla Mücadele” kanalı takip ettiğiniz anda internetinizi de ikiye katlamış oluyorsunuz.

Kampanyaya katılabilmek için ayrıca 4.5G uyumlu bir SIM karta sahip olmanız gerekli. Yıl sonuna kadar geçerli olan 2 kat internet kapsamında ayrıca internet paketlerinin yanında BiP, TV+, Dergilik, fizy ve lifebox’ta geçerli GB’lar da iki katına çıkacak.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Başı kopan bir eşek arısı, bacaklarıyla kopan başını buluyor ve uçup gidiyor Herşeyi Unutan ama Rabbini unutmayan teyze Brezilyalı pilot, Mekke semalarında uçarken Müslüman oldu İnşaat işçisinden mükemmel Kuran tilaveti