Bayraktar AKINCI S-1

7385 izlenme 01 Haziran 2021
Reklamlar
Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, seri üretimin ilk uçağı olan Bayraktar Akıncı S-1'in bugün ilk uçuş testini başarıyla tamamladığını duyurdu.

Türkiye'nin yerli insansız silahlı hava aracı olan Bayraktar AKINCI S-1 ile ilgili sevindirici bir bilgilendirme yapıldı.

Selçuk Bayraktar, lideri olduğu Baykar Teknoloji tarafından geliştirilen AKINCI S-1'in bugün uçuş testinin yapıldığını duyurdu.

UÇUŞ TESTİ BAŞARILI

Seri üretimin ilk uçağı olan Bayraktar Akıncı S-1'in bugün ilk uçuş testini başarıyla tamamladığını bildiren Bayraktar, Twitter hesabından açıklama yaptı.

"19 MAYIS RUHUYLA..."

Bayraktar'ın yaptığı açıklamada, "19 Mayıs ruhuyla... Seri üretimin ilk uçağı olan Bayraktar AKINCI S-1 bugün ilk uçuş testini başarıyla tamamladı." ifadeleri yer aldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alpagu, mühimmatlı test atışını başarıyla gerçekleştirdi. ALTAY tankı için geliştirilen tank motoru BATU'nun ateşlemesi başarılı şekilde gerçekleştirildi Cumhurbaşkanı Erdoğan istedi: Yerli sniper tüfeği hazır Türkiye'nin ilk deniz füzesi Atmaca'nın son test atışı başarıyla gerçekleştirildi.