TOGG’un sedan modeli görücüye çıktı

1952 izlenme 20 Temmuz 2022
Reklamlar
Sedan modelin ilk gösterimi ilk olarak Las Vegas'ta yapılan teknoloji fuarında yapıldı. Artık Türkiye'de İstanbul'da bulunan bir AVM'de vatandaşların beğenisine sunuldu..
Araç aslında fast back olarak geçiyor. Sedandan biraz daha farklı bir konsepti var. Büyük beğeni toplayan aracın en büyük özelliği ise içinde barındırdığı teknoloji ve mobilite sistem.
Araç bir konsept araç ve TOGG içinde bulunduğu sistemi dünya pazarına sunmak istiyor. Aracın içerisinde bir yaşam olacağı gerçeği ortaya konuyor. Aracın tasarımı oldukça beğenildi.
Konsept aracın gösterge paneli tamamen dijital ekrandan oluşuyor. İlerleyen süreçte TOGG artık yollara çıktığında panelde mobilite sistem daha yakından tanınacak.
Aracın kapı sisteminde Selçuk motifleri dikkat çekiyor. Tavan kısmında ise çeşitli detaylar yer alıyor. Araç AVM'de sergilenmeye devam edecek. Yakın zaman yolarda TOGG'u göreceğiz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ASELSAN'ın lazer savunma sistemi Zırhlı Amfibi Hücum Aracı 'ZAHA' denizde şov yaptı: Kendini düzeltme testini başarıyla geçti Dünyada sadece Türkiye yaptı… İlk lazer silahlı dron “Eren” Araçların yüzde 50 suyla çalışmasını sağlayan sistem geliştirildi